طي بيانيه اي: امام جمعه اهل سنت باخرز، اقدام جنايتكارانه آمريكا در به شهادت رساندن سردار رشيد اسلام حاج قاسم سليماني را تسليت گفت

امام جمعه اهل سنت باخرز، طي بيانيه اي ضمن محكوميت اقدام جنايتكارانه آمريكا، شهادت سردار رشيد اسلام حاج قاسم سليماني را تسليت گفت.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، در اين بيانيه آمده است:

بسم رب‌‌الشهدا و الصدیقین

در صبح جمعه، ستاره‌‌ای تابناک از آسمان رشادت، جوانمردی، اخلاص و اوج عشق به مردم و سرافرازی ایران اسلامی به دست کثیف استکبار جهانی  به خاک و خون کشیده شد.

سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که عمری با مجاهدت و ایثار، در راه نجات مستضعفین و محرومین و مبارزه با ظلم و تجاوز، بی‌‌عدالتی و تروریسم قدم برداشته بود، به دست کثیف ترین جنايتكاران به شهادت رسید.

ضمن عرض تسلیت شهادت این سردار بزرگ به پیشگاه رهبری عظیم الشان و خانواده معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و ملت شریف ایران این ضایعه تروریستی را محکوم و شهادت این سردار رشید اسلام را تسلیت عرض نموده و از خداوند منان علو درجات را برای سردار شهید مسئلت دارم. جامعه اهل سنت باخرز نیز ضمن محکوم نمودن این حادثه تروریستی، اعلام مي دارد، درکنار رهبری عظیم الشان انقلاب به عنوان فرماندهی کل قوا و ملت شریف ایران با اقتدار کامل ایستاده است.

دفتر امام جمعه اهل سنت باخرز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.