سپاه و بسيج آبادگران بي ادعا؛

سبزپوشان سپاه و بسيج روزی در سنگرها برای دفاع از خاک و ناموس می جنگیدند و امروز نیز در سنگر دیگری برای رفع محرومیت می جنگند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، محمود محمدی مژن آبادی معلم و شاعر اهل سنت و فرمانده بسيج روستای روستاي مژن آباد خواف به مناسبت هفته بسيج متني را منتشر كرد.

«مدت ۱۲ سال است در روستای مرزی و محروم چاه زول به عنوان معلم خدمت می کنم، مهمترین مشکل این روستا قطعی مکرر و افت فشار آب بود، خاطرم هست که یکی از اهالی می گفت: چند وقت پیش چندين شبانه روز مستمر حتی یک قطره آب هم از شیر آب بیرون نمی آمد. راستی تا به حال به زندگی بدون آب هم فکر کرده اید؟ البته جای تعجب نیست، آنها که لحظه ای به خاطر قطع اینترنت زمین و زمان را به هم می دوزند، آیا مطلع هستند که در گوشه ای از این میهن عزیزمان مردمانی هستند که حتی از حداقل های زندگی نیز محروم اند!! مردمانی با شرف و با غیرت که با وجود این سختی ها به نظام و رهبرشان عشق می ورزند و خود را مرزبان گوشه ای از خاک کشور عزیزمان می دانند! براستی برای چنین مردمانی چه باید کرد؟ یکی از اهالی می گفت از ابتدای انقلاب آنها مشکل آب آشامیدنی داشتند، آخر هم مردان بی ادعا و خاکی سپاه و بسيج به دادشان رسیدند، همان ها که روزی در سنگرها برای دفاع از خاک و ناموس می جنگیدند و امروز نیز در سنگر دیگری برای رفع محرومیت می جنگند!همان ها که گویا آسایش برایشان معنا ندارد و مدام باید در سنگر جهاد و خدمت باشند.

آری امروز دیگر این مردم روستای مرزی نیز به لطف کارجهادی سپاهیان عزیز از نعمت آب برخوردارند، شادی و امید در چهره تک تک این مردمان شریف دیده می شد. هر یک از آنها به گونه ای تشکر و قدردانی خود را از سپاهیان عزیز ابراز می کردند، آنها هنوز هم برای رفع مشکلات، به کمک و یاری سپاه چشم امید داشتند و به سپاهیان بی ادعا محبت و ارادت خالصانه ای داشتند.

هر بار که خدمتی از سپاهیان و بسيجيان عزیز می بینم، به یاد این جمله امام (ره) می افتم که ” اگر سپاه نبود ، کشور هم نبود ” و روز به روز بر این جمله باورم بیشتر و بیشتر می شود.

درود بر سبز پوشان بی ادعا که قلب عده زیادی از مردم محروم و مرزی را با کار و جهاد شبانه روزی تان، شاد کردید و قدم مهمی برای آنها بر داشتید.

درود بر سرداران رشید سپاه اسلام که بارها با حضور در روستاهای محروم و مرزی و مشاهده مشکلات از نزدیک و دیدار چهره به چهره با مردم رنج دیده و درد کشیده ، قدمی برای رفع مشکلاتشان بر داشتید.

آفرین بر شما که پیام آوری امید و نشاط هستید و یاریگر محرومین و مستضعفین»

محمود محمدی مژن آبادی – فرمانده و خادم بسیجیان و مردم فهیم روستای مژن آباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.