سخنران پیش از خطبه هاي نماز جمعه روستاي كهنه جلگه: بيانيه گام دوم انقلاب نكات بسيار ارزنده اي دارد كه مي بايست در مجامع مختلف به تبيين آن پرداخت.

فرمانده منطقه انتظامی شهرستان راز و جرگلان گفت: مقاومت در برابر دشمنان و متکی بودن به تولید داخل و استقلال و آزادی و سبک زندگی اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر از مهمترين شاخصه هاي اين بيانيه است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، سرهنگ عبدالله صادقي فرمانده منطقه انتظامي راز و جرگلان در سخنان پيش از خطبه هاي اين هفته نمازجمعه اهل سنت روستاي كهنه جلگه ضمن گراميداشت هفته نيروي انتظامي خاطر نشان كرد: پیامبر اکرم(ص) در حدیثی فرموده اند امنیت و سلامتی دو نعمت الهی است.

وي افزود: در هفته نیروی انتظامی قرار داریم و از كساني كه عهده دار امنيت كشور هستند تقدير و تشكر مي كنيم و به آنها اين هفته را تبريك عرض مي نماييم.

ايشان ابراز داشت: هر چیزی که نظم عمومی را مختل کند مشکل اجتماعی نامیده می شود نیروی انتظامی نیز با آموزش همگانی سعی دارد نظم عمومی را فراهم کند.

فرمانده منطقه انتظامي راز و جرگلان خاطر نشان كرد: معمولا برای پیشگیری از آسیب هاي اجتماعی باید از پدر مادر شروع کنیم چرا كه فرزندان از رفتار ما عبرت می گيرند.

ايشان با اشاره به بيانيه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبري خاطر نشان كرد: مقاومت در برابر دشمنان و متکی بودن به تولید داخل و استقلال و آزادی و سبک زندگی اسلامی و امر به معروف و نهی از منکر از مهمترين شاخصه هاي اين بيانيه است.

سرهنگ صادقي ابراز داشت: اين بيانيه نكات بسيار ارزنده اي دارد كه مي بايست در مجامع مختلف به تبيين آن پرداخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.