سخنران نماز جمعه اهل سنت روستاي يكه سعود: اغتشاش گران آلت دست دشمنان و مستكبرين عالم هستند

حجت‌الاسلام رمضانی مسئول عقيدتي سياسي سپاه راز و جرگلان گفت: بازیگران اصلی اغتشاشات و فتنه انگیزي در كشورهاي اسلامي، آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی هستند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، حجت‌الاسلام رمضانی مسئول عقيدتي سياسي سپاه راز و جرگلان در خطبه هاي اين هفته روستاي يكه سعود با گراميداشت هفته وحدت اظهار داشت: اين‌ روزها مصادف است با چهلمین سالروز تشکیل سازمان بسیج مستضعفين. بسيج در همه مقاطع انقلاب حضوري فعال داشته و هيچگاه احساسي عمل نكرده است.

وي با اشاره به اتفاقات اخير در كشور و فتنه جديد استكبار جهاني بر عليه ملت ايران افزود: بازیگران اصلی اغتشاشات و فتنه انگیزي در كشورهاي اسلامي، آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی هستند.

ايشان ابراز داشت: فتنه گران به دنبال ايجاد فضاي دو قطبي و جدايي مردم از نظام هستند ولي بايد به آنها گفت، ایران امروز با چهل سال پیش قابل مقایسه نیست. ایران جزو هفت کشور برتر نظامی جهان است ايران دومین کشور در تولید پهباد رادار گریز است و در ساير علوم نيز داراي رتبه هاي برتر جهاني است.

حجت‌الاسلام رمضانی گفت: دشمنان بدانند زماني كه ايران حتي نمي توانست از خارج سيم خاردار وارد كند نتوانستند كاري كنند. امروز كه به بركت انقلاب و نظام و مردم آگاه و بيدار و رهبري هوشمندانه مقام معظم رهبري در چنين جايگاهي قرار داريم قطعا موفق نخواهند شد.

ايشان با اشاره به فرمايش رهبر معظم انقلاب كه فرمودند ايران در يك پيچ تاريخي قرار دارد، خاطر نشان كرد: انقلاب اسلامی یک وعده الهی بود و باید پیروز می شد چهل و هفت کشور در مقابل این ملت ایستاد اما وعده الهی باید محقق می شد. و امروز اين انقلاب به دست شما جوانان و مردم انقلابي است كه بايد از آن حراست كنيد.

وي افزود: ما چاره اي نداريم و باید جهانی بشویم هر چند با این اصل فاصله داریم اما قطعی است. ان الأرض یرثها عبادي الصالحون اما راهش مجاهدت و ایستادگی است.

مسئول عقيدتي سياسي سپاه راز و جرگلان صف اغتشاش گران را از ملت جدا دانست و ابراز داشت: همگان ديدند که مردم در این اغتشاشات به صحنه آمدند و راه خود را از اغتشاش گران جدا کردند. و امروز نوبت مسوولين است كه وظيفه خود را به درستي در قبال اين مردم به سرانجام برسانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.