رهبر جمعیت علمای پاکستان: سخنان رهبر ایران درباره آمریکا به حق ثابت شد

پير معصوم حسین نقوی گفت: آمریکا می‌داند که ایران مانند کشورهای دیگر کم‌توان نیست و رهبر ایران به دنیا نشان داده که آمریکا مکار، منافق و وعده خلاف دهنده است.

 به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، به نقل از خبرگزاری«حوزه»، پیر معصوم حسین نقوی رهبر جمعیت علمای پاکستان(نیازی) گفت: آمریکا میداند که ایران مانند کشورهای دیگر کم توان نیست و رهبر ایران به دنیا نشان داده است که آمریکا یک مکار، منافق و وعده خلاف دهنده است و احترام هیچ یک از قوانین سازمان ملل را نگه نمی دارد. آمریکا هم برای دفاع از اسرائیل میخواهد ایران را تحریم کند.

وی افزود: امروز حرف رهبر ایران که گفته بود نمی توانیم به آمریکا اعتماد کنیم به حق ثابت شد، سیاست آمریکا سیاست منافقانه ای است اگر آمریکا از مذاکره هسته ای عقب نشینی کند ضرر فقط و فقط برای خود آمریکا است. ترامپ رئیس جمهور آمریکا یک شخص نیمه دیوانه است و ممکن است که آمریکا در مورد مذاکره هسته ای عقب نشینی کند و این کار به ضرر ایران نیست.

او در ادامه گفت: چند کشور عربی از تحریم های قدرت های جهانی علیه ایران خوشحال هستند من توصیه میکنم که زیاد خوشحال نشوید عاقبت شما دردناکتر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.