خطيب نماز جمعه اهل سنت اسديه: سردار سلیمانی برای امنیت و پاسداری از ارزش های نظام اسلامی، جانش را در طبق اخلاص گذاشت و به آرزوی دیرینه اش يعني شهادت نائل آمد.

مولوی احمدالله احراری گفت: دشمن بداند خون سردار سلیمانی و همرزمانش ضایع نخواهد شد و جوانان و سربازان اسلام انتقام سختی از آمریکا و ایادی استکبار خواهند گرفت.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه درامور اهل سنت خراسان، مولوي احمدالله احراري در سخنان پيش از خطبه هاي اين هفته نمازجمعه اهل سنت اسديه، ضمن محکومیت اقدام آمریکا، در به شهادت رساندن سردار رشيد اسلام حاج قاسم سليماني و همرزمانشان این حادثه را «جنایتی ناجوانمردانه» توصیف نموده و عنوان كرد:ا قدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی و شهداي ديگر اين جنايت بر اتحاد و انسجام امت اسلامی افزود و ریشه سست و فرسوده آمریکا را متزلزل ساخت.

وی افزود: سردار سلیمانی برای امنیت و پاسداری از ارزش های نظام اسلامی، جانش را در طبق اخلاص گذاشت و به آرزوی دیرینه اش رسيد، جام شهادت را نوشید و باری دیگر جهانی را بیدار کرد.

مولوی احراری در ادامه بیان داشت: نبرد بین حق و باطل همیشه بوده اما پیروزی نهایی با اسلام و مسلمین است. دشمن بداند خون سردار سلیمانی و همرزمانش ضایع نخواهد شد و جوانان و سربازان اسلام انتقام سختی از آمریکا و ایادی استکبار خواهند گرفت.

مولوی احراری در پایان گفت: علو درجات را برای سردار شهید و همرزمانش از خداوند خواستاریم و این حادثه جانکاه را به خانواده های معظم شهدا و بالاخص خانواده سردار سلیمانی تسلیت عرض نموده و برای آنها از درگاه ایزد منان اجر جزیل و صبر جمیل خواستاریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.