خطيب جمعه اهل سنت خواف: برای شناخت خداوند راه‌های زیادی است و نیازی به هزینه‌های هنگفت نيست.

مولوی محمد موحدی گفت: شناخت خداوند آرامش و امنیت را ایجاد می‌کند، کسانی‌که خدا را شناخته ولو اینکه در زندان باشند، در آسایش‌اند، امّا کسانی که از شناخت خداوند محروم‌اند، اگر در بهترین مکان‌ها بسر ببرند، باز هم در زندانند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي محمد موحدي در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه اهل سنت خواف در ابتدای سخنان خود اظهار داشت: آرامش و امنیت، دو نعمتی است که همه موجودات کره‌ زمین به آن نیاز دارند و برای رسیدن به این دو امر مهم در تلاش‌اند.

مولوی موحدی خاطرنشان کرد: شناخت خداوند آرامش و امنیت را ایجاد می‌کند، کسانی‌که خدا را شناخته ولو اینکه در زندان باشند، در آسایش‌اند، امّا کسانی که از شناخت خداوند محروم‌اند، اگر در بهترین مکان‌ها بسر ببرند، باز هم در زندانند.

مدرس حوزه علمیه احناف خواف افزود: برای شناخت خداوند راه‌های زیادی است و نیازی به هزینه‌های هنگفت نيست.

مولوی موحدی در بخش ديگر سخنان خود پيرامون حجاب اسلامي اظهار داشت: لباس پوشیدن جز فطرت انسان است و زنانی که حجاب اسلامی را برای خود زندان می‌دانند فطرت آن‌ها سالم نیست.

ایشان گفت: کسانی‌که فکر می‌کنند بی‌حجابی آزادی زن را دربردارد و باید با این شعار زندگی کنیم تا به یک زندگی ایده‌آل برسیم در اشتباهند. چون آن افراد به دنبال آزادی زن نیستند، بلکه به دنبال دست‌رسی آسان به زن هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.