بیانیه علمای اهل سنت خراسان شمالی در محکومیت اغتشاشات اخیر

علماي اهل سنت خراسان شمالي طي بيانيه اي ضمن انزجار از حركت هاي اخير آشوب طلبان گفتند: اين گونه اعمال نشان از كينه و دشمني ديرينه استكبار با ملت ايران دارد .

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، علمای اهل سنت خراسان شمالي، ضمن محکومیت اقدامات فجیع و غیر انسانی اخیر فتنه گران افزودند: امروز امنیت جمهوری اسلامی ایران در جهان زبانزد شده که دشمنان اسلام و قرآن چشم دیدن این‌ها را ندارند و به همین خاطر با به شهادت رساندن برخی از برادران ما، می‌خواهند به نوعی امنیت کشور را زیرسئوال ببرند، در حالی که کور خوانده‌اند و با این‌گونه اقدامات تروریستی نه تنها ایران امنیتش را از دست نمی‌دهد و بلکه بیش از پیش به کشوری الگو و موفق در امنیت ملی تبدیل خواهد شد.

آمریکا و دشمنان اسلام کینه ای دیرینه نسبت به مسلمین و اسلام دارند، تا اینکه به فکر کمک به ما باشند و آنها به دنبال تأمین منافع و مقاصد سیاسی خودشان هستند. مصداق آن ناامنی های کشورهای همسایه است که با حمایت های آمریکا از طرفین جنگ و فروش سلاح و مهمات به آنان به درگیری با یکدیگر می پردازند.

اغتشاشگران که اخیرا به بهانه گرانی سوخت جوّ کشور را ملتهب می کنند و اموال عمومی را تخریب می نمایند از ملت ایران نیستند و بلکه جیره خواران استکبار جهانی و رژیم صهیونیستی هستند که سعی در بهم ریختن آرامش و امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند.

ملت مسلمان ایران به حرف دشمنان دیرینه نظام، کوچکترین اهمیتی نمی دهند. دشمنان درصدد هستند تا با تبلیغات مسموم در فضای مجازی ملت را نسبت به دولت و نظام بدبین نمایند. لذا می بایست در این زمینه گوش به رهنمودهای حکیمانه اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) باشیم و وحدت خود را حفظ نماییم.

ما علمای اهل سنت، به دشمنان این انقلاب می‌گوییم که این کشور، با خون شهدای انقلاب و وجود پر برکت مقام معظم رهبری و وحدت ملت ایران بیمه شده و اینگونه اقدامات غیر انسانی توسط فتنه گران خللی بر پیکره این نظام مقدس وارد نخواهد کرد و بلکه ملت ایران را مصمم‌تر از گذشته در مقابله با استکبارجهانی و اسرائیل غاصب تبدیل خواهد کرد.

ما جامعه اهل سنت خراسان شمالی این اقدامات ددمنشانه را که توسط گروه‌های خودفروخته و اجیر شده به دستورات کشورهای استکباری را که منجر به شهادت رسیدن برخی از برادران عزیزمان در نیروهای مسلح گردیده، به پیشگاه مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران و به خصوص خانواده محترمشان از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان این حادثه از درگاه ایزد منان، صبر و سلامتی مسئلت داریم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.