بيانيه امام جمعه اهل سنت تايباد در محكوميت اقدامات اخير هنجارشكنان در كشور

امام جمعه اهل سنت تايباد با صدور بيانيه اي اقدامات اخير عوامل استكبار در تخريب اموال عمومي و به آتش كشيدن اماكن دولتي و خصوصي را محكوم كرد.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي غلام نبي توكلي در اين بيانيه با بيان اينكه اينگونه اعمال نتيجه اي جز ويراني و خشنود كردن دشمنان اسلام ندارد ابراز داشت: آنچه طی روزها و شب‌های گذشته در فضای ناامنی مشاهده گردید و با ابعاد وسیع تخریب سازمان یافته اموال و اماکن دولتی و مذهبی و تعرض به جان و مال هموطنان در برخی نقاط کشور عزیزمان را شاهد بودیم چیزی فراتر از اعتراضات مدنی ملت بود.

متاسفانه به بهانه گرانی بنزین عده اي قلیل آشوبگر و فرصت‌طلب در صفوف معترضان حقوق مدنی کشور قرار گرفتند و باعث ایجاد خسارات جانی و مالی و معنوی بسیاری به کشور شدند در حالی که اعتراض حق طبیعی مردم است و باید با آرامش انجام گیرد که مع الاسف این عده اعتراضات مردم را از مسیر قانوني خارج و در جهت منافع بیگانگان مورد بهره برداری قرار دادند.

اینجانب اغتشاشات اخیر و تعرض به جان و مال مردم و اموال عمومی و مذهبی را محکوم کرده و آن را از جمله برنامه‌های استکبار جهانی می دانند.

مولوی غلام نبی توکلی

امام جمعه اهل سنت تايباد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.