با حضور رئيس دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مراسم بزرگداشت هفته وحدت در مدرسه علميه فخرالمدارس تربت جام برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمين فرجام گفت: انقلاب اسلامي ايران منادي وحدت در جهان اسلام است.به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، در اين مراسم كه امام جمعه، فرماندار، امام جمعه اهل سنت، علما و روحانيون شيعه و سني تربت جام نيز حضور داشتند، حجت الاسلام والمسلمين فرجام با اشاره به لزوم حفظ وحدت همه مسلمانان براي مقابله با تفرقه افكني دشمنان اسلام تاكيد كرد: اسلام دين برادري، برابري و ارزش هاي اخلاقي است.

وي افزود: انقلاب اسلامي ايران منادي وحدت در جهان اسلام است.

ايشان ابراز داشت: امنيتي كه امروز در ايران اسلامي وجود دارد مرهون رشادت ها و ايثارگري هاي جوانان اين مرز و بوم و بيداري و آگاهي علماي بزرگواري است كه با روشنگري هاي خود جلوي نفوذ دشمنان را گرفته و با بصيرت ديني خود اسلام واقعي را براي مسلمانان تبيين مي نمايند.

ايشان در بخشي از سخنان خود با اشاره به لزوم احترام فرزندان به والدين تصريح كرد: اكرام والدين وظيفه ايست كه از هر قانوني بالاتر است و خداوند سبحان در آيات متعددي به آن تاكيد كرده و بعد از دستور به پرستش خود آن را مهمترين وظيفه هر فردي دانسته است.