ايران اسلامي امن‌ترين كشور است و اين يك نعمت بسيار بزرگ مي‌باشد

امام جمعه اهل سنت اسديه

9 دي كشور و انقلاب را بيمه كرد

مولوي عبدالهي گفت: 9 دي تجلي وحدت بود و نقش دانشجويان در اين زمان بسيار حساس مي‌باشد و نگاه تفرقه از هر انديشه و حلقومي كه بلند شود از نظر اسلام، مردود است.

به گزارش روابط عمومي دفتر امور اهل سنت استان‌هاي خراسان؛ مولوي سيد احمد عبداللهي، امام جمعه اهل سنت اسديه، در مراسم گراميداشت حماسه نه دي در دانشگاه پيام نور واحد اسديه از دانشجويان به عنوان امانت بزرگ انقلاب ياد كرد و افزود: وجود نوراني رسول اكرم (ص) براي بشريت يك نعمت بسيار با ارزش مي‌باشد و خداوند در قرآن كريم در دو جا منت بر سر مسلمانان مي‌گذارد؛ يكي براي وجود پيامبر مهرباني‌ها و ديگري براي انسجام و الفت بين امت.

وي از دانشجويان به عنوان پرچمدار و علمدار علم و ادب ياد كرد و گفت: نقش دانشجويان در ايجاد وحدت و خنثي كردن توطئه‌هاي دشمنان بسيار تاثير گذار مي‌باشد.

مولوي عبدالهي پيشرفت اسلام را در مسير فرهنگ عنوان كرد و افزود: شما دانشجويان از درد؛ رنج و مشكلات جامعه در جريان هستيد و ضمن اين كه وظيفه شما را سنگين‌تر مي‌كند مي‌توانيد كارهاي بزرگي را انجام دهيد.

وي از تفرقه و اختلاف به عنوان سلاح امروز دشمنان ياد كرد و گفت: نقش دانشجويان در اين زمان بسيار حساس مي‌باشد و نگاه تفرقه از هر انديشه و حلقومي كه بلند شود از نظر اسلام مردود است و ما وظيفه داريم در مقابل توطئه‌ها ايستادگي كنيم.

امام جمعه اهل سنت شهر اسديه ضمن گرامي داشت حماسه نه دي گفت: 9 دي تجلي وحدت بود و اتفاقاتي كه در سال 88 رخ داد جزو بدترين اعمال انجام شده مي‌باشد.

وي سوزاندن اموال بيت المال؛ سوزاندن مساجد و ديگر رفتارهاي زشت سران فتنه و فتنه گران را بسيار زشت توصيف كرد و گفت:9 دي كشور و انقلاب را بيمه كرد.

مولوي عبدالهي با بيان اينكه در نه دي سال 88 همه مردم از هر جناح و قومي در حمايت از انقلاب و ولايت فقيه در صحنه حضور پيدا كردند و رفتارهاي انجام شده را محكوم كردند گفت: ايران اسلامي امن ترين كشور است و اين يك نعمت بسيار بزرگ مي‌باشد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.