اوضاع كشورهاي منطقه ما نشان دهنده آن است كه امنيت در اين منطقه در بسيار شكننده و حساس است و حفظ اين امنيت در كشور ما كار بزرگيست كه توسط مسوولين به خوبي انجام شده است.

جبار آخوند داوری گفت: اوضاع كشورهاي منطقه ما نشان دهنده آن است كه امنيت در اين منطقه در بسيار شكننده و حساس است و حفظ اين امنيت در كشور ما كار بزرگيست كه توسط مسوولين به خوبي انجام شده است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، جبار آخوند داوري خطيب اين هفته نمازجمعه اهل سنت بجنورد، با اشاره به اينكه اولین نعمتي كه خداوند به انسان ارزاني داشته است نعمت امنیت است خاطر نشان كرد: الله تعالی نعمتی به ما داده که باید شکرگزار آن باشیم و در حفظ آن بكوشيم.

وي افزود: اگر ميلياردها پول داشته باشيم ولي امنيت نداشته باشيم هيچ فايده اي به حال ما ندارد و نمي توانيم از آن استفاده كنيم.

ايشان ابراز داشت: همه ما شاهديم كه مسوولين كشور تمام سعي خود را در راه حفظ اين امنيت به كار برده اند و از هيچ كوششي دريغ نورزيده اند.

آخوند داوري خاطر نشان كرد: اوضاع كشورهاي منطقه ما نشان دهنده آن است كه امنيت در اين منطقه در بسيار شكننده و حساس است و حفظ اين امنيت در كشور ما كار بزرگيست كه توسط مسوولين به خوبي انجام شده است.

وي در رابطه با ارزش علم و عالم اظهار داشت: تجربه ثابت کرده است که اگر علم بی ارزش شود، دیگر بر نمی گردد و باید براي علم ارزش قائل شد. و مگر رسول الله نمی گوید که همه ی شما اگر چوپان هم باشید باید به فرزندانتان دین و دیانت را بیاموزید. اگر براي علوم نوين وقت و هزينه مي كنيد چرا در كنار آن هزينه اي براي علوم ديني و معرفتي فرزندان خود نمي كنيد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.