امام جمعه شهر فراغی استان گلستان: در شرايطي كه انحرافات جوانان ما را محاصره كرده است تحصيل در علوم دين امر بسيار مهمي است

آخوند امین صفری گفت: اين فرزندان ما كه امروز فارغ التحصيل مي شوند همچون شمع و چراغ در مساجد، مدارس و مكاتب به ارائه خدمت به برادران مسلمانان خواهند پرداخت.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، آخوند امين صفري امام جمعه اهل سنت شهر فراغي گلستان، در مراسم فارغ التحصيلي طلاب علوم ديني اهل سنت مدرسه علميه ربانيه تازه ياب كه روز چهارشنبه ۱۷/۰۷/۹۸ در مصلي نماز جمعه اين روستا برگزار شد، با بيان اينكه در اين زمانه اي كه انحرافات و دسيسه ها باعث دور شدن مردم از دين شده است، حضور دختران و پسران در عرصه علم آموزي به ويژه علوم ديني امر مهمي است،‌ خاطر نشان كرد: آموختن علم ديني اگر براي مطاع و درآمد دنيايي باشد هيچ ارزشي ندارد، هر چند كه بايد  گفت در اين راه ماديات معنايي ندارد.

وي افزود: اين فرزندان ما كه امروز فارغ التحصيل مي شوند همچون شمع و چراغ در مساجد، مدارس و مكاتب به ارائه خدمت به برادران مسلمانان خواهند پرداخت.

آخوند صفري ابراز داشت: اگر ما قرآن را مطالعه کنیم، عاقبت برای تقوا پیشه کنند گان است و ظالمان و خائنان و آدم های ناپاک در زندگی شکست خورده اند. خداوند در قرآن مي فرمايد، بعضی مواقع آدم های فاسد و بی دین رشد می کنند، ولی اینها عاقبت ندارند و بعضی مواقع ظالمان این قدر رشد می کنند که همه چیز برعکس می شود و آدم های امین، ظالم معرفی می شوند و عاقبت متعلق به متقین است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.