امام جمعه اهل سنت مسجد النبي كلاته محمد علي پهلوان بجنورد: سختيهاي اين دنيا نتيجه نافرماني اول انسان در دنياي گذشته است

گلدي آخوند رستگاري گفت: خداوند متعال انسان را در بهشت خلق كرد و راضی هم نیست که به آن زجر و عذاب دهد و در مقابل آن شیطان را خلق می کند که دشمن انسان است.

 به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، گلدي آخوند رستگاري در خطبه هاي اين هفته نمازجمعه اهل سنت مسجد النبي كلاته محمد علي پهلوان بجنورد گفت: کسی که اعمال خیر در این دنیا انجام دهد در آخرت نیز با اعمال خیر و خوب محشور می شود ولی اگر چنین نباشد در آن دنیا نیز بدبخت می شود.

وي افزود: خداوند متعال انسان را در بهشت خلق می کند و راضی هم نیست که به آن زجر و عذاب دهد و در مقابل آن شیطان را خلق می کند که دشمن انسان است در موقع خلق انسان به آدم و حوا می فرماید که از فلان میوه نباید بخورید ولی آدم و حوا دچار لغزش می شود و از میوه ممنونه می خورد و این باعث اخراج او از بهشت می شود.

ايشان ادامه داد: خداوند می فرماید من شما را در بهشت خلق کردم و بدون هیچ زحمتی صاحب بهشت بودی ولی حال که نتوانستی جلوی نفس خود را نگهداری و از بهشت اخراج شدی برای رسیدن به بهشت باید زحمت فراوان از اعمال نیک بکشی و با زحمت باید بهشت را بدست آوری. با اعمال نیک از جمله نماز روزه زکات خوبی به پدر و مادر انجام حج و ترک گناهان و حرام ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.