امام جمعه اهل سنت مسجد النبي بجنورد: تنها راه نجات از دسيسه دشمنان اتحاد و همدلي و تبعيت از فرامين مقام معظم رهبريست

امان دردی آخوند یزدانی گفت: فتنه گران بدانند كه صفشان از ملت مسلمان ايران جداست و اعمالشان در نگاه همگان محكوم است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، امان دردي آخوند يزداني در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه اهل سنت مسجدالنبي بجنورد اظهار داشت: خداوند در قرآن كريم می فرمايد، که همگی به ریسمان الهی چنگ بزنید و متفرق نشوید و اهل تشیع و اهل تسنن بر ریسمان توحید و نبوت و معاد چنگ زدند و همانگونه که پیامبر فرموده اند، اختلاف امت من رحمت است و امیداواریم این وحدت روز به روز بیشتر شود.

ايشان با بيان اينكه دستور اسلام به وحدت مسلمين در مقابل دشمنان است، اظهار داشت: اين دشمنان در ضديت با انقلاب اسلامی نيز می خواهند فتنه کنند و اموال را به یغما ببرند و كساني كه اينگونه اعمال را انجام مي دهند از مردم نيستند و از صف مردم جدايند بلکه مزدوران آمریکا و صهیونیزم هستند و انشاالله با بصریت افزایی خودمان و علماء و مبلغان دین اين گونه اعمال را محكوم خواهيم كرد.

آخوند يزداني افزود: علماء به روز باشند و بدانند كه دشمنان از صدر اسلام و تا روز قیامت بر عليه اسلام بوده و اين دشمني ادامه خواهد داشت.

امام جمعه اهل سنت مسجدالنبي بجنورد ادامه داد: تنها راه نجات از دسيسه دشمنان اتحاد و همدلي و تبعيت از فرامين مقام معظم رهبريست چرا كه رهبر عزیزمان درایت دارد و از اين رو در چتر ولایی ايشان حرکت خواهیم كرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.