امام جمعه اهل سنت روستای کهنه جلگه: برهم زنندگان امنيت كشور از مردم نيستند و اين گونه اقدامات از هر منظري محكوم است

محمد آخوند خادمی گفت: اغتشاشگران قطعا از مردم نیستند و ملت ايران بايد با هوشياري كامل صف خود را از اين اغتشاش گران جدا كنند و اجازه ندهند از خواسته هاي آنها سوء استفاده شود.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، محمد آخوند خادمي امام جمعه اهل سنت روستاي كهنه جلگه در خطبه هاي اين هفته با اشاره به اتفاقات اخير در كشور و فتنه عوامل خارجي در برهم زدن آسايش و امنيت كشور ابراز داشت: اين گونه اقدامات از هر منظري محكوم است. اغتشاشگران قطعا از مردم نیستند و ملت ايران بايد با هوشياري كامل صف خود را از اين اغتشاش گران جدا كنند و اجازه ندهند از خواسته هاي آنها سوء استفاده شود.

وي اظهار داشت: در اين حوادث كه همراه با خسارت هاي مادي فراوان بود متاسفانه تعدادي از حافظان امنيت كشور به شهادت رسيدند و برخي نيز زخمي شدند كه اين مصيبت را به ملت ايران و رهبر معظم انقلاب تسليت عرض نموده و براي بازماندگان وخانواده آنها صبر و شكيبايي از درگاه خداوند خواستاريم.

ايشان در بخش ديگر سخنان خود با بيان اينكه اسلام به رعايت حقوق ديگران به ويژه همسايگان تاكيد فراوان نموده است، خاطر نشان كرد: در اسلام همسايه همچون خانواده انسان است و مي بايست حقوق او رعايت شود و از ظلم كردن به آنها خودداري شود.

آخوند خادمي در ادامه با تاكيد بر لزوم امر به معروف و نهي از منكر در جامعه گفت: امر به معروف و نهی از منکر را سرلوحه کار خود قرار دهیم چرا كه اگر اين مساله در جامعه رعايت نشود مشكلات بسياري به وجود خواهد آمد اما مي بايست در اين زمينه مراتب موجود رعايت شود تا به ثمر بنشيند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.