امام جمعه اهل سنت روستاي حصارچه: تحریم های ظالمانه آمریکا بر علیه ملت ایران نه تنها اراده آنها را سست نخواهد کرد بلکه باعث مستحکم تر شدن آن خواهد شد.

آنه محمد آخوند پروانه گفت: امروز شاهد آن هستيم كه آمريكا آخرين فشارها و تحريم هاي ظالمانه اقتصادي خود را بر ايران اسلامي روا داشته و تاكنون نيز نتيجه اي نگرفته است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان،آخوند  آنه محمد پروانه در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه نعمت امنیت در ایران اسلامی از جمله نعمت هایی است که خداوند به ملت ایران عنایت نموده است، اظهار داشت: تحریم های ظالمانه آمریکا بر علیه ملت ایران نه تنها اراده آنها را سست نخواهد کرد بلکه باعث مستحکم تر شدن آن خواهد شد.

وی افزود: امروز شاهد آن هستیم که آمریکا آخرین فشارها و تحریم های ظالمانه اقتصادی خود را بر ایران اسلامی روا داشته است و عملا نتیجه ای نگرفته است و به یقین این نبردی که اکنون شاهد آن هستیم با پیروزی ملت مقاوم ایران به پایان خواهد رسید.

آخوند پروانه تصریح کرد: رسول خدا هم در زمان خود  ۳ سال تمام تحریم بود ولی صبر کرد و موفق شد.

ایشان یادآور شد: امروز بحمدلله نعمات فراوانی در کشور ما وجود دارد؛ درست است که مشکلاتی همچون گرانی و تورم عرصه را بر زندگی عادی مردم تنگ کرده است اما به همت مسوولین و مردم این مشکلات نیز مرتفع خواهد شد.

امام جمعه اهل سنت حصارچه تاکید کرد: باید به خاطر وجود نعمات بسیاری که خداوند به ما عنایت کرده است سجده شکر به جای آورد و قدردان زحمت زحمتکشان و مسوولین کشور بود.

ایشان در پایان برای رهبر معظم انقلاب آرزوی طول عمر و برای اقتدار ایران عزیز موفقیت روز افزون را از  خداوند متعال مسالت  نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.