امام جمعه اهل سنت باخرز: دشمن هيچگاه دست از دشمني برنخواهد داشت و مسلمانان مي بايست با اتحاد و همدلي در مقابل استكبار بايستند

مولوي خليل شيخ احمدي گفت: حضور باشكوه ملت ايران در راهپيمايي محكوميت اقدامات اخير در كشور نشان دهنده ايستادگي ملت ايران در مقابل دشمنان قسم خورده كشور است.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوي خليل احمد شيخ احمدي در خطبه هاي اين هفته نمازجمعه با اشاره به راهپيمايي و حضور باشكوه ملت ايران در محكوميت اقدامات خرابكارانه و آشوب طلبانه عده اي از افراد مزدور و خودفروخته در پوشش اعتراض به گراني بنزين اظهار داشت: هر جای انقلاب که دشمن دست به دشمنی زد و استکبار جهانی در صدد توطئه ای بود مردم عزیز و شریف ایران باحضور خود آن را خنثی کردند.

وي اظهار داشت: اینبار نیز مردم عزیز ايران با حضور گسترده خود دشمنان ایران اسلامی را مایوس کردند و با حضور خود تودهنی محکمی به یاوه گویی های دشمنان قسم خورده نظام اسلامی زدند.

ايشان با يادآوري دشمني استكبار در طول دوران پس از انقلاب ابراز داشت: اي دشمني هيچگاه به پايان نخواهد رسيد و مسلمانان مي بايست با وحدت و اتحاد خود در مقابل استكبار جهاني بايستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.