امام جماعت مسجد النبي روستاي صيد آباد شهرستان مشهد عنوان كرد: مبارزه با استكبار جهاني نقطه مشترك مسلمانان جهان.

مولوي مسعود عليزاده گفت: امروز مهمترين مساله جهان اسلام مساله فلسطين است و نقطه مشترك و اتحاد آفرين ميان مسلمانان جهان مبارزه با صهيونيزم غاصب است.

به گزارش روابط عمومي دفتر امور اهل سنت خراسان، مولوي مسعود عليزاده امام جماعت مسجد النبي روستاي صيد آباد شهرستان مشهد در گفتگو با خبرنگار اين دفتر با گراميداشت سالروز ۱۳ آبان، اظهار داشت: امروز مهمترين مساله جهان اسلام مساله فلسطين است و نقطه مشترك و اتحاد آفرين ميان مسلمانان جهان مبارزه با صهيونيزم غاصب است.

مولوي عليزاده گفت: يهود و نصاري از ابتداي ظهور اسلام و از ابتداي بعثت نبي مكرم اسلام در صدد بودند تا اسلام را به زمين بزنند. امروز نيز آمريكا و اسرائيل مي خواهند اين انقلاب الهي را زمينگير كرده و از پيشرفت آن جلوگيري نمايند.

وي ادامه داد: تنها راه نجات مسلمانان از دست دشمنان اسلام و مزدوران آنها در عصر حاضر، تاسي به منويات امام راحل و مقام معظم رهبري و حفظ وحدت امت اسلاميست.

مولوي عليزاده در پايان عنوان داشت: مسلمانان دست از نزاع با يكديگر بردارند و دشمن واقعي خود يعني اسرائيل و صهيونيزم را بشناسند، چرا كه اوضاع كنوني جهان اسلام نشأت گرفته از دسيسه هاي آنها در ميان امت اسلاميست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.