استاد حوزه علميه الصديق بيرجند: تا زمانی که مسلمانان و جوانان در صحنه باشند استکبار هیچ غلطی نمی‌تواند بکند

مولوي اسماعيل كاظمي اظهار داشت: ۱۳ آبان روزی است که دانشجویان پیرو خط امام نشان دادند که اسلام و استکبار ستیزی همیشه در صحنه است و تا زمانی که مسلمانان و جوانان در صحنه باشند استکبار هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

به گزارش روابط عمومي دفتر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت خراسان، مولوی اسماعیل کاظمی، استاد حوزه علميه الصديق بيرجند،  در گفتگو با خبرنگار ما با گراميداشت سالروز ۱۳ آبان، ضمن ابراز انزجار از توطئه دشمنان اسلام بر عليه ملت ايران و ساير مسلمانان جهان اظهار کرد: شعارمرگ بر آمریکا تا زمانی که سردمداران آمریکا به دشمني خود با مسلمانان ادامه بدهند از زبان مردم ما نخواهد افتاد.

مولوی کاظمی عنوان کرد: اگر ما بتوانیم روی تولیدات خودمان بایستیم و از آنها حمایت کنیم هیچ گاه دست به سوی بیگانگان دراز نخواهیم کرد و همیشه ملت هایی پیروز بوده اند که روی تولیدات و سرمایه های خود حساب کرده اند نه روی تولیدات بیگانگان.

وی ادامه داد: اگر ما خواسته باشیم همیشه چشم انتظار دست بیگانگان باشیم که آنها به ما یاری برسانند هیچ وقت روی پای خود نخواهیم ایستاد و ما همیشه باید فرصت طلبی را از زندگی خود بیرون کنیم.

استاد مدرسه علمیه الصديق بيرجند گفت: آمریکا با شیوه های مختلفی دوست دارد به اقتصاد ما ضربه بزند و اقتصاد ما بر پایه نفت باشد ما منابع زیادی داریم که می‌تواند چند برابر نفت برای ما سرمایه داشته باشد.

مولوی کاظمی اظهار کرد:روز ۱۳ آبان روز استکبار ستیزی است و روزی است که دانشجویان پیرو خط امام به لانه جاسوسي آمريكا هجوم بردند و باعث فروريختن هيمنه استكبار شدند و نشان دادند که اسلام و استکبار ستیزی همیشه در صحنه است و تا زمانی که مسلمانان و جوانان در صحنه باشند استکبار هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.